Erään kissan päiväkirja.
Puuh! Mä jo pelkästyin kun näin noi ekat sanat, että sut on nyt joku sydänten murskaaja varannut! Onneksi ei.♥RANSU
No, huh huh, ei! Tota en yhtään aatellu. Mut oon very important pussycat, joten saan omia asioita vähän. Puss <3Terkuin Unna Tuutikkisi
Me haluttais kyl mukaan leikkeihin! Mut vaikka vaan virtuaalisesti :)
No kyl saa tulla, jos on vieraslistalla! Et herrasväki ja naisväki käy sisään vaan ja ottaa katkarapualkupaloja sielt vasemmalta.Terkuin Unna Tuutikki
Mjäm mjäm! Mjäm-mjäm! Saaks varmaan ottaa lisää saaks saa?
Totta maar! Pääruoka levitellään tarjolle ja/tai lasketaan irti hetken päästä. Viihtykää!Terkuin Unna Tuutikki
Parempi kuin yksikään Sedula!
No todellakin! Tilat ovat siistimmät ja sisäänpäästetyt valikoidaan tarkemmin ;)
Yksityistilaisuus näkyy olevan teräasein vartioitu Unnan tarkan katseen lisäksi, ei huomautettavaa.
Pääseekö mukaan jos tuo omat eväät mukana? Toki niistä muillekin riittää jaettavaksi...
Mindy: Turvajärjestelyt on kunnossa kyllä! Hyvin huomattu tuo varusteluun kuuluva mattoveitsi :)Myrsky: Tottakai pääsee! Näissä bileissä on aina tilaa asiallisille tyypeille (ja miksei vaikka eväkkäillekin!).
Kiitos kommentista! Vanhemmissa teksteissä on käytössä kommenttien valvonta, jotta yksikään terveinen ei jäisi huomiotta.
Puuh! Mä jo pelkästyin kun näin noi ekat sanat, että sut on nyt joku sydänten murskaaja varannut! Onneksi ei.
VastaaPoista♥
RANSU
No, huh huh, ei! Tota en yhtään aatellu. Mut oon very important pussycat, joten saan omia asioita vähän. Puss <3
VastaaPoistaTerkuin Unna Tuutikkisi
Me haluttais kyl mukaan leikkeihin! Mut vaikka vaan virtuaalisesti :)
VastaaPoistaNo kyl saa tulla, jos on vieraslistalla! Et herrasväki ja naisväki käy sisään vaan ja ottaa katkarapualkupaloja sielt vasemmalta.
VastaaPoistaTerkuin Unna Tuutikki
Mjäm mjäm! Mjäm-mjäm! Saaks varmaan ottaa lisää saaks saa?
VastaaPoistaTotta maar! Pääruoka levitellään tarjolle ja/tai lasketaan irti hetken päästä. Viihtykää!
VastaaPoistaTerkuin Unna Tuutikki
Parempi kuin yksikään Sedula!
VastaaPoistaNo todellakin! Tilat ovat siistimmät ja sisäänpäästetyt valikoidaan tarkemmin ;)
VastaaPoistaYksityistilaisuus näkyy olevan teräasein vartioitu Unnan tarkan katseen lisäksi, ei huomautettavaa.
VastaaPoistaPääseekö mukaan jos tuo omat eväät mukana? Toki niistä muillekin riittää jaettavaksi...
VastaaPoistaMindy: Turvajärjestelyt on kunnossa kyllä! Hyvin huomattu tuo varusteluun kuuluva mattoveitsi :)
VastaaPoistaMyrsky: Tottakai pääsee! Näissä bileissä on aina tilaa asiallisille tyypeille (ja miksei vaikka eväkkäillekin!).